Kontakt

Kontakt

piątek, 25 listopada 2016

Wykres - nowotwór

ewazet4@gmail.comSmutny temat dzisiaj, też nie lubię, ale skoro są prośby , potłumaczę i przedstawię na czym polega i jak wygląda wykres osoby chorej.
To nie 100 procentpwa  zasada, ale w teście tak to wygląda.
Nie wolno sugerowac się tym , co widać czy wpadać w paniekę. Każdy test to sprawa bardzo indywidualna. Grzyby bardzo mutują. Kiedyś zagrzybienie organizmu charakteryzowało się dużą otyłością ( zanieczyszczenie), dzisiaj wiele osób jest wychudzonych. Wiele młodych kobiet czy dziewczyn cierpi z powodu wychudzenia, chcą przytyć, nie mogą...okazuje się, że męczy je grzyb candida.


Przykład I.

Co charakterystycznego jest w tych wykresach?
Osoba, która ma bardzo wysoki słupek pierwszy ( VATA), jednocześnie ma wysoki słupek KAPHA ( nadwaga). W przypadku dysproporcji tych dwóch dosz jest podejrzenie rozwijającego sie nowotworu.

Wykres kobiety czterdziestoletniej.
Bardzo intensywnie pracuje, wykształcona, częściej poza domem niż w domu.
Jak sama mówi, jadła byle co, wypijała dla podtrzymania formy litry kawy, powtarzające się bóle głowy tłumaczyła sobie ciągłymi podróżami i niewyspaniem.
Badanie wykazało tętniaka mózgu.
Jest po operacji, zmieniła tryb życia, poddała się oczyszczeniu, funkcjonuje zupełnie dobrze, ale trauma zapewne została.
Przed operacją bardzo wychudzona, teraz z powodu leków duża nadwaga.

Przykład II.


Kobieta pięćdziesięcioletnia, lekomanka, stwierdzony nowotwór węzłów chłonnych, zaburzenia hormonalne bardzo duże.
U tej osoby występują bardzo duże wahania wagi ciała od wychudzenia po zagrażającą życiu otyłość.
Wykonała test, otrzymała dokłady opis działań, nie zdecydowała się na oczyszczenie organizmu.
Osoby tak mocno zaawansowane chorobowo są bardzo trudne w kontaktach. Bojaźliwe, niezdecydowane, apatyczne, a jednocześnie domagające się polepszenia stanu zdrowia.

Przykład III.Kobieta trzydziestoletnia ze stwierdzony nowotworem węzłów chłonnych. Wychudzona.
Bardzo miła, kontaktowa, bez problemu zastosowała oczyszczenie. Aktualnie funkcjonuje zupełnie normalnie ( praca, dziecko, działalność społeczna).
Po pół roku znaczna poprawa stanu zdrowia, wyzwolenie się ze stresu.

Przykład IV.


 Bardzo trudny przypadek. Kobieta pięćdziesięcioletnia. Stres powoduje duże problemy w racjonalnym kontacie. Rozpoczynała terapie kilka razy, nie jest w stanie panować nad emocjami, nie rozumie prastych poleceń,  pije, stosowała botoks i wypełnienia piersi. Ostatnia diagnoza , to właśnie guz piersi.
Stała sie nieznośnie atakująca, niekontaktowa, zapomina, jest bezradna. Chce pomocy ale nie potrafi z niej skorzystać. Bardzo chudnie, pozostał tylko balonowy brzuch ( grzybica).
Wyraziła chcęć trzeciego podejścia do oczyszczania.

Przykład V.

Na koniec mężczyzna. Stracił około 25 kg w ciągu bardzo krótkiego czasu.Stwierdzony nowotwór jelita. Bardzo trudny we współżyciu z rodziną, otoczeniem. Współpraca polega tylko na kontakcie rodziny ze mną.
Chory twierdzi, że czuje sie dobrze. Rodzina "prowadzi" go dietą zgodną z jego indywidualną konstrukcją. Mam nadzieję, że mino uporu pacjenta, rokowania są dobre.Tak to bywa, drodzy moi.W chorobę popaść jest bardzo prosto, gorzej z niej wyjść.
Znajdźcie chwilke w ciągu dnia żeby posłuchać co dzieje sie w naszym środku.
Wszystko jest ważne! Nie taki zapach potu, pryszcz ciągle w tym samym miejscu, zmiana wyglądu skóry, cięższy oddech, kaszel bez powodu, odchrząkiwanie...oragnizm podpowiada nam codziennie:-).

Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com

Archiwum bloga