Kontakt

Kontakt

poniedziałek, 14 listopada 2016

Grzybica narządów trawiennych

ewazet4@gmail.com


Toksyny drożdżaka zgromadzone w obrębie trzustki zaburzają wydzielanie soków trawiennych,  w konsekwencji tawienie białek i tłuszczy .Drugi problem  - konsekwencja pierwszego - to nierónomierne wydzielanie insuliny do krwi. Skutkiem są duże wahania  stężenia cukru w krwi.
Wzrost ilości insuliny przyczynia się do do obniżenia stężenia cukru we krwi i odwrotnie. Jednym słowem HUŚTAWKA. My czujemy się fatalnie ( senność) , organizm wytrącany z równowagi popada w skrajości.Do pojawienia się wyżej wymienionych symptomów przyczynia się rónież bezpośrednio drożdżak.  Odżywia się glukozą i podkrada ogromne ilości cukru ( tu m.in. jest odpowiedź dlaczego osoby z grzybem candida mają takie parcie na słodycze !). Hipoglikemia jest najczęściej zjawiskiem infekcji grzybiczej.

                                      


Zaburzenia dotykają również wątrobę ograniczając jej wydolność. Maleje zdolność wytwarzania żółci, co ma swoje konsekwencje w upośledzeniu łączenia tłuszczów i kłopoty z ich trawieniem przez trzustkę.


Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Kiedyś dotykała osoby w podeszłym wieku, dzisiaj rodzą się z nią niemowlęta.
Wszystko spowodowane jest złym , nieprawidłowym odżywianiem.
Dbajcie o stan swoich narządów. Zniszczyć można  dość szybko, naprawa trwa dużo dłużej.
Cukrzycę można bardzo szybko opanować. Zniszczoną trzustkę i wątrobę uratować się nie da.

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com2 komentarze:

  1. To jest najlepszy blog jaki w życiu czytałam! re-we-la-cja.I mozna się z Panią kontaktować i radzić i leczyć i uczyć. Cu-do!
    Kasia.

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com

Archiwum bloga