Kontakt

Kontakt

środa, 9 listopada 2016

Szwecja

ewazet4@gmail.comSzwecja jawi nam się jako kraj bardzo przyjazny człowiekowi.Dobrobyt, świetny socjal, więzienia z pełną resocjalizacją i bazą oświatową...Eden.
Pamiętam obrazki i artykuły nie bez skrywanej zazdrości oglądane gdzie młode matki na spcerkach w parku podają wodę z rzeki do popicia swoim maluszkom:-).
To szokowało!Ostatnio stało się tam jednak coś, co zwróciło moją uwagę, niepokój. Kraj czysty, przyjazny człowiekowi, a duża liczba osób ( młode kobiety) wracają do kraju , do Polski w bardzo kiepskim stanie zdrowia.
Samopoczucie okropne, skóra zniszczona, potworna nerwica i zniszczone jelita.
Żadna z nich nie chce tam wracać ponownie. Na zewnątrz niby wzystko jest w porządku ( praca, mieszkanie, status) , a jednak jest coś, co powoduje, że dziewczyny uciekają i nie chcą wracać.Testy, które robią u mnie wskazują na niebezpieczne zatrucie organizmui i tak też  czują się: bóle brzucha, nudności, zniszczone włosy, słabe paznokcie, duszności i bezszenność, nerwowość.
Taka sytuacja trwa od roku.
Spośród krajow europejskich, tych wracających bez chęci powrotu, najwięcej dotyczy Szewcji.
Badania laboratoryjne niczego nie wskazują..dziewczyny trafiają do mnie i po testach wyraźnie widać zatrucie chemiczne z produktów spożywczych. Najbardziej obciążone nerki i wątroba.


To , co mnie najbardziej niepokoi, to skala zatrucia i tempo w jakim to się stało.
To "coś" idzie przez Europę fazami: zima - Anglia, wczesna wiosna - Niemcy, czerwiec - Hiszpania, jesień - Polacy ( po wkacjach) i Szwecja.
Grzyba nie można wyhodować w ciągu miesiąca, ale jeśli dostarczamu mu "smakowitych" produktów, bardzo szybko i boleśnie uaktywnia się. Powodem aktywacji może być wszystko : intensywne słońce, zmiana kuchni, polepszacze, sztuczne barwniki, klimatyzacja.


Wiele osób ratuje się różnymi dietami samodzielnie, czując czasową poprawę. To złudne wrażenie!
Zagrzybiony organizm wymaga bardzo starannego doboru produktów, które zniszczą grzyba ale nam dadzą energię do normalnego funkcjonowania.
1. NIE FASZERUJCIE SIĘ BEZMYŚLNIE SODĄ, bo wcale nie jest dla zdrowia obojętna. 
2. NIE STOSUJCIE GAZETOWYCH DIET  bo doprowadzicie się do całkowitego wycieńczenia. Powrót do zdrowia trwa miesiącami.
3. GRZYBICY JELIT NIE LECZY SIĘ LEKAMI SYNTETYCZNMI.
4. KAŻDA CHOROBA MA POCZĄTEK W CHORYCH JELITACH łącznie z wielokrotnym zawałem, poronieniami, odrzuceniem in vitro, astmą..... Tak to działa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com