Kontakt

Kontakt

czwartek, 10 grudnia 2015

Candida Test

ewazet4@gmail.comTest  służy ocenie czy ma się problem z candidozą czy  nie. Jeśli test wypadnie niekorzystnie, to powinni Państwo zacząć oczyszczać swój organizm. 

Rozpoznanie i leczenie candidozy opiera się na ocenie środowiska organizmu, czyli przywróceniu prawidłowego pH.
Regulacja środowiska to:
- odpowiednio dobrana dieta zgodna z indywidualną konstrukcją osoby badanej
- higieniczny tryb życia (walka ze stresem, odpoczynek i aktywność fizyczna)
- w sytuacjach mocnego zanieczyszczeniaorganizmu przyjęcie preparatów izopatycznych i ziół wspomagających
- w okresie oczyszczania stosowanie diety przeciwgrzybiczej i przeciwalergicznej


Grzybica jelita

Grzybica paznokci

Grzybica skóry

Grzybica kącika ust

Grzybica jamy ustnej


Grzybica jamy ustnej u dziecka

                                                          Grzybica skóry u dziecka


Drastycznych zdjęć nie będę zamieszczać...jest ich ogrom na stronach internetowych. Tych kilka, to najbardziej typowe , które często lekceważymy.

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

11 komentarzy:

 1. Straszne ale niestety prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam z Wietnamu:-). Nawet tutaj jestem na bieżąco!Bez Pani nie da się żyć, uzależniłem się od tego bloga!RE WE LA CJA.Kim

  OdpowiedzUsuń
 3. Candida test brzmi jak coś strasznego, ale w dobie internetu możemy łatwo zweryfikować jakiego rodzaju dolega nam grzybica oraz jak ją leczyć. W nagłych i bardzo intensywnych przypadkach powinniśmy zawsze konsultować się ze specjalistą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Test nie jest straszny:-). Jest bardzo dokładny ponieważ diagnozuje wszystkie narządy wewnętrzne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak poddać się testowi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Test do wypelnienia wysylam komputerowo, wystarczy napisac na adres podany na gorze strony glownej i pod kazdym artykulem. Pozdrawiam.

   Usuń
 6. Witam. Czasami mam kołatania serca, czasem bol w mostku, ciagle infekcje pochwy, mocz smierdzi dziwnie jest mocno żółty, czuje ścisk mocny na szyji tam dokładnie sie puls, czasem dosłownie czuje jak by mi sie krtan zamekala albo cos poniżej, czasem nie czuje języka i jakby mam ścisko szczęk, chrząkanie, flegma, suchy kaszel, jak sie dusze to czuje jak by mi sie cos zależało wiele razy mysle ze juz umieram bo nie moge oddychać, zimne ręce oraz nogi suchość w ustach, alergia wychodzą przeważnie na oczach i czasem czerwone plany swędzące na szyji, bol gardła codziennie mam od miesiąca szczególnie rano. Nie moge przełknąć w niektórych pozycjach śliny, bardzo duża nierówność niesamowita. Jak mi sie nie odbije to rownież czuje ze sie dusze, dużo zeszczuplałam. Wazę nie całe 54 kg. Serce mam zdrowe, płuca czyste, badania w normie, lekarz stwierdził ze mam lekko podwyższone hormony tarczycy ale normy nie sa przekroczone. W moczu miałam bakterie E.Coli. Miałam robiony biorezonans wykryto przywry oraz początkujący wirus HSV 2. Wykryto rownież nietolerancje na mąkę pszenna, cukier biały, laktozy.
  Dodam ze mam alergie na całym ciele - skóra mnie swędzi bardzo. Moczę stopy w soli magnezowej mam tez krople z oregano w domu. Na biorezonans wyszło: hsv 2, przyrwy.Nikt mi nie chce pomóc! Lekarze zapisują psychotropy i mówią że jestem w normie. NIECH MNIE PANI WYLECZY!!! POMOCY!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam pani Ewo !

  Od 2 stycznia zaczęłam Pani terapię, czyli dziś wypada chyba 7 dzień .
  Idę do przodu ale mam pytania.
  Kiedy mogłabym zadzwonic , tak na spokojnie porozmawiać ?
  pozdrawiam serdecznie ...
  Poznań  OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com