Kontakt

Kontakt

czwartek, 10 listopada 2016

Candida albicans - zespół nieszczelnego jelita.

ewazet4@gmail.com


Ileż osób spotykamy w swoim życiu, które siedząc przy stole "dziubią" widelcem najmniejsze kąski bo ból po zjedzeniu czegokolwiek jest nie do wytrzymania. Żyją z tym latami, połykaja przeciwbólowe tabletki i uważają, że taka ich uroda. Wrażliwość.


Zespół nieszczelnego jelita może mieć wiele przyczyn. Każda z nich kończy się zwsze jednym : uszkodzenie błony śluzowej jelit. Z moich doświadczeń wynika dość jasno, że podstawową przyczyną jest  infekcja grzybem candida . Grzybnia szukając coraz to dogodniejszych miejsc do przeżycia  i rozwoju, uszkadza błonę śluzową jelit , przez co stają  się nieszczelne przepuszczając substancje białkowo-cukrowe, które mają charakter alergiczny. Diagnoza tradycyjna:  UCZULENIE NA POKARMY albo inaczej - ALERGIA POKARMOWA. I kolejno wykluczamy z naszego jadłospisu produkty...niektórym zaczyna szkodzić wszystko. Po każdym, najmniejszym i najdelikatniejszym jedzeniu wita nas ból. Kiedyś trafiła do mnie młoda kobieta, której nawet papka z ryżu szkodziła...przestała zupełnie jeść, wylądowała w klinice i tam już pozostała. To bardzo tragiczne sytuacje:-(.


Inne objawy  ZNJ, to: biegunki, przewlekłe zaparcia. wzdęcia, bóle brzucha.
Zespół jelita drażliwego często dotyczy osób z autyzmem. Dlaczego tak? Nikt nie prowadził nigdy badań w tym kierunku.
Jak leczyc tę przypadłość?
Bardzo mocno podkreślam. Podstawową formą leczenia jest zastosowanie indywidualnej diety, którą każdy cierpiący otrzymuje personalnie po wypełnieniu testu.
Niezbędne są rwónież neutralizujące preparaty, które pomagają pozbyć się pasożyta. Sama dieta to za mało.
Należy pozbyć się grzyba, przywrócic mikloflorę jelit i wzmocnić system odpornościowy, ponieważ on też jest mocno nadszarpnięty.Zły stan jelit ma bezposrednie przełożenie na nasz stan psychiczny.
To z jelit idzie "paliwo" do całego organizmu. Nasz mózg, to najdelikatniejsze miejsce i najbardziej ukrwione. Jakie paliwo idzie do mózgu z zagrzybionych jelit?
Tu jest odpowiedź dlaczego tak dużo osób nie radzi sobie bez leków psychotropowych ( dokładając chemię do i tak mocno chorych jelit). 

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

1 komentarz:

  1. Basically nutritional supplements are a combination of substances that are actually employed for enhancing
    male sexual performance from centuries. The best approach to your penile size problem is to accept the reality in order to
    find a solution. Adding an all-natural penis vitamin formula towards the daily penis care routine can spice up the sex life
    and keep the penis healthy.

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com