Kontakt

Kontakt

wtorek, 13 grudnia 2016

7 stopni zanieczyszczenia organizmu.

ewazet4@gmail.comNiewłaściwe odżywianie, stres, przeciążenia, zanieczyszczona atmosfera i wiele innych czynników wpływają negatywnie na człowieka, osłabiając jego odporność i wywołując zakłócenia funkcjonowania układów fizjologicznych jego organizmu. Naukowcy odkryli, że tzw. „choroby cywilizacyjne" (otyłość, nadciśnienie, alergia i cukrzyca) w wielu przypadkach są konsekwencją oddziaływania na organizm tych szkodliwych czynników. Współczesna medycyna wraz z rozbudowaną farmakologią doskonale radzi sobie z ostrymi przypadkami zachorowań, ale niestety nie radzi sobie z chronicznymi patologiami, które wymagają wielostronnego i kompleksowego podejścia. 

ETAP 1. Człowiek na zewnątrz wygląda zdrowo, czuje jedynie ogólne zmęczenie - już ten fakt świadczy iż rozpoczęło się zaleganie złogów w kanałach nerwowych, które w rezultacie prowadzi do osteoporozy szyjnej. 


ETAP 2.  Zmęczeniu zaczyna towarzyszyć ból głowy, rwanie w stawach i mięśniach. Bez występowania  konkretnych chorób może to świadczyć o nadmiernym nasyceniu organizmu pokarmem, który nie jest przystosowany do potrzeb konkretnego człowieka ( zła dieta , moda na jedzenie wynalazków). 


ETAP 3. Pojawienie się reakcji alergicznych to naturalne dążenie organizmu do wydalenia zanieczyszczeń. Stymulatorem mogą być najróżniejsze alergeny: pyłek kwiatowy, kurz, sierść zwierzęca, żywność, preparaty lecznicze... Gdy zanieczyszczenie organizmu przekroczy dopuszczalne granice, może rozpocząć się kaszel przechodzący w astmę, wydzielanie śluzu, flegmy, pojawiają się zmiany skórne, tj. widoczne sygnały takie jak łuszczyca (długotrwale obciążony stresem krąg wątroby), egzemy, cukrzyca, itp. U kobiet występują zaburzenia ginekologiczne w postaci różnych wydzielin. Do trzeciego etapu zaliczana jest również taka nierzadka u dzieci choroba, jak moczenie nocne. 


ETAP 4. 
 Objawia się w postaci chorób związanych z zastojem w rodzaju torbieli, włókniaka, brodawczaka, polipa, zakrzepowego zapalenia żył, obrzęków, itd., a także dokładaniem się pokładów tłuszczu ( śluz) . Wystąpienie na ciele brodawczaków świadczy o pojawieniu się polipa w którejś z części jelit. ETAP 5. Etapowi temu towarzyszą choroby związane z deformacją tkanek łącznych organów, reumatyzm i zapalenie wielostawowe, przy których kwas moczowy, stanowiący produkt złej przemiany materii, odkłada się w stawach i mięśniach. Boli!!! ETAP 6. Temu etapowi towarzyszy zanieczyszczenie osadami biochemicznymi kanałów nerwowych w taki sposób, że przekazywanie przez nie sygnałów staje się niemożliwe. Wynikają z tego niedowłady, paraliże, ciężkie depresje,choroba Parkinsona, itp. 
ETAP7. Końcowe stadium zanieczyszczenia organizmu. Nieodwracalne choroby związane z rozkładem komórek i organów,  rak. 
RAK to zemsta natury za nieprawidłowo spożyte pożywienie . 
Rak to stan, w którym  komórki patologiczne powstają i rozwijają się bez przeszkód. 
Na którym etapie jesteś człowieku?

Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

13 komentarzy:

 1. Urwało ETAP 7 :-))). Dopiszę go. Przepraszam zainteresowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro ide na te zdjecie pluc i zobaczymy co tam jest...to mnie tez musi pani wyleczyc!Kocham Pania :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello. fantastic job. I did not imagine this. This is a great story.
  Thanks!

  OdpowiedzUsuń
 4. I followed the guy into the dressing room.
  I grabbed a second cigarette from him.

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszka
  jak pracować, by zniwelować "mgłę móżgową", otumanienie, ból migrenowy głowy, brak koncentracji i kłopoty z pamięcią?

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczyścić organizm. Wiadomość na priv.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. I read this post fully on the topic of the comparison of latest and previous technologies, it's amazing article.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unfortunately, this is true...
   I hope that it does not concern you
   I wish you much health:-)

   Usuń
 8. Ridiculous quest there. What happened after?
  Take care!

  OdpowiedzUsuń
 9. I hav been surfing online more than three hours today, yet I never
  found any interesting article like yours. It's peetty worth enough for me.
  In my view, if alll webmasters and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobry wieczór. Zy mogę prosić o pomoc. Czytałam że jest to bardzo uporczywe i trudne do leczenia. Byłam u lekarza podobno mam grzbicejamy ustnej i jakiegoś wirusa. Mase innych objawów. Dostałam heviran i nestatyne. Z tego co czytalam na forach nie wystarczy tylko zarzycleków trzeba działać szerzej tylko nie wiem jak i co. Bardzo proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com