Kontakt

Kontakt

poniedziałek, 12 grudnia 2016

7 stopni zanieczyszczenia organizmu.

ewazet4@gmail.comNiewłaściwe odżywianie, stres, przeciążenia, zanieczyszczona atmosfera i wiele innych czynników wpływają negatywnie na człowieka, osłabiając jego odporność i wywołując zakłócenia funkcjonowania układów fizjologicznych jego organizmu. Naukowcy odkryli, że tzw. „choroby cywilizacyjne" (otyłość, nadciśnienie, alergia i cukrzyca) w wielu przypadkach są konsekwencją oddziaływania na organizm tych szkodliwych czynników. Współczesna medycyna wraz z rozbudowaną farmakologią doskonale radzi sobie z ostrymi przypadkami zachorowań, ale niestety nie radzi sobie z chronicznymi patologiami, które wymagają wielostronnego i kompleksowego podejścia. 

ETAP 1. Człowiek na zewnątrz wygląda zdrowo, czuje jedynie ogólne zmęczenie - już ten fakt świadczy iż rozpoczęło się zaleganie złogów w kanałach nerwowych, które w rezultacie prowadzi do osteoporozy szyjnej. 


ETAP 2.  Zmęczeniu zaczyna towarzyszyć ból głowy, rwanie w stawach i mięśniach. Bez występowania  konkretnych chorób może to świadczyć o nadmiernym nasyceniu organizmu pokarmem, który nie jest przystosowany do potrzeb konkretnego człowieka ( zła dieta , moda na jedzenie wynalazków). 


ETAP 3. Pojawienie się reakcji alergicznych to naturalne dążenie organizmu do wydalenia zanieczyszczeń. Stymulatorem mogą być najróżniejsze alergeny: pyłek kwiatowy, kurz, sierść zwierzęca, żywność, preparaty lecznicze... Gdy zanieczyszczenie organizmu przekroczy dopuszczalne granice, może rozpocząć się kaszel przechodzący w astmę, wydzielanie śluzu, flegmy, pojawiają się zmiany skórne, tj. widoczne sygnały takie jak łuszczyca, egzemy, cukrzyca, itp. U kobiet występują zaburzenia ginekologiczne w postaci różnych wydzielin. Do trzeciego etapu zaliczana jest również taka nierzadka u dzieci choroba, jak moczenie nocne. 


ETAP 4. 
 Objawia się w postaci chorób związanych z zastojem w rodzaju torbieli, włókniaka, brodawczaka, polipa, zakrzepowego zapalenia żył, obrzęków, itd., a także dokładaniem się pokładów tłuszczu. Wystąpienie na ciele brodawczaków świadczy o pojawieniu się polipa w którejś z części jelit. ETAP 5. Etapowi temu towarzyszą choroby związane z deformacją tkanek łącznych organów, reumatyzm i zapalenie wielostawowe, przy których kwas moczowy, stanowiący produkt złej przemiany materii, odkłada się w stawach i mięśniach. Boli!!! ETAP 6. Temu etapowi towarzyszy zanieczyszczenie osadami biochemicznymi kanałów nerwowych w taki sposób, że przekazywanie przez nie sygnałów staje się niemożliwe. Wynikają z tego niedowłady, paraliże, choroba Parkinsona, itp. 


ETAP7. Końcowe stadium zanieczyszczenia organizmu. Nieodwracalne choroby związane z rozkładem komórek i organów,  rak. 
RAK to zemsta natury za nieprawidłowo spożyte pożywienie . 
Rak to stan, w którym  komórki patologiczne powstają i rozwijają się bez przeszkód. 
Na którym etapie jesteś człowieku?

Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

10 komentarzy:

 1. Urwało ETAP 7 :-))). Dopiszę go. Przepraszam zainteresowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro ide na te zdjecie pluc i zobaczymy co tam jest...to mnie tez musi pani wyleczyc!Kocham Pania :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello. fantastic job. I did not imagine this. This is a great story.
  Thanks!

  OdpowiedzUsuń
 4. I followed the guy into the dressing room.
  I grabbed a second cigarette from him.

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszka
  jak pracować, by zniwelować "mgłę móżgową", otumanienie, ból migrenowy głowy, brak koncentracji i kłopoty z pamięcią?

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczyścić organizm. Wiadomość na priv.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. I read this post fully on the topic of the comparison of latest and previous technologies, it's amazing article.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unfortunately, this is true...
   I hope that it does not concern you
   I wish you much health:-)

   Usuń

ewazet4@gmail.com