Kontakt

Kontakt

niedziela, 4 grudnia 2016

Boli!!!

ewazet4@gmail.comNajczęstsze zalecenia, to ruch :-). Ale jak chodzic, ruszać się, wykonywać proste ćwiczenia skoro z bólu na nogi stanąć nie można, szklanki w ręku utrzymać, znależć pozycję do snu!!!!
No jak!!!???Ta młoda buzia na zdjęciu, to początek całego zła. Już tutaj widać złą przemiane materii, złą dietę, złe nawyki. Ta dziwczynka będzie w dorosłym życiu cierpiała jeśli nie wykona korekty swoich ( rodziców) nawyków żywieniowych.


Za całe cierpienie odpowiedzialna jest tkanka łączna niewiele mówiąca zwykłemu zjadaczowi chleba.
Przejdźmy do faktów:-).
Objawy zapalenia powięzi, ścięgien, kości, stawów, spowodowane przez grzyby candida najczęśćiej określane są w języku potocznym jako reumatyzm, a w języku medycznym są to zwyrodnieniowe choroby stawów.
Ich pochodzenie ma bezpośredni związek z odżywianiem, kumulacją toksyn, niewydolnością narządó ( nerki, wątroba), a to nic innego jak zagrzybienie organizmu.
Tkanka łączna jest niesamowicie delikatnym miejscem ( łączy stawy), jej niedomaganie , to takie uczucie  jakbyśmy między kostki na zgięciach  wspali potłuczone szkło. Jak może nie boleć?!Z tkanki łącznej zbudowane sa m.in.: ścięgan, przyczepy mięśni, więzadła, chrząski stawów i kości.
Reasumując - wszytko to, co poduje, że się poruszamy.
Spożywają nieodpowiednie ilości białka ( mięso, jaja, ryby) roślin strączkowych, KAWY, CZARNEJ HERBATY, doprowadzamy do powstania we krwi duże stężenia kwasu moczowego, który powinien byc wydalony przez nerki. Wielolenie złe nawyki powodują, że nerki przestaja prawidłowo wydalać. a patologiczne moczany krystalizują się we krwi w małe, cieniutkie igiełki i to włąnsnie jest ten potworny ból! Powstaje dna moczanowa, a w nerkach kamienie.U osób z grzybicą ogólnustrojową obserwuję zawsze mocno przekroczone stężenia kwasu moczowego oraz mocznika.Prawdopodobnie jest to wynikiem blokady przez grzyby narządów wydalniczych. Organizm broni się przed tym. Jak? Zuzywa wszystkie zapasy wapnia ( z pozywienia i ...kości). Tym sposobem popadamy  w kolejną chorobę - OSTEPOROZĘ. 
Stan zapalny, który pojawił się w stawach przybiera formę przewlekłą. To tu pojawia sie ból tak silny, że jedyny ratunkiem na wytrzymanie go wydaje się tylko blokada w postaci zastrzyku. To, że blokada niczego nie wyleczy jest chyba oczywiste. W stym stadium pojawiaja się rónież stany degeneracyjne ograniczające ruch do minimum, czasami całkowicie.

zaatakowany staw biodrowy

zniszczone stawy - stan nie do usunięcia
zaatakowany staw dłoni
często występujące plamy i krasty na ciele ( u dzieci mylone z potówkami, u dorosłych z łuszczcą)

Medycyna konwencjonalna nie usuwa przyczyn ( nieprawidłowe odżywianie, infekcje pasożytnicze, zagrzybienie) powstania chorób tkanki łącznej. Zajmuje sie jedynie leczeniem skutków podając chorym steroidowe i niesteroidowe środki przwciwzapalne. Ta sytuacja pogarsza stan chorego, ponieważ osłabiony organizm dostaje dodatkową dawkę trucizny, którą musi wydalić przez zaczopowany grzybami układ wydalniczy.


LECZENIE.
1.Absolutnie jako pierwszą czynność wykonać odrzybienie całego organizmu
2. "Ponaprawiać" uszkodzone narządy wewnętrzne.
3. Zastosować indywidualną dietę leczącą ( jedzenie leczy).

Pozdrawiam:-)
Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

1 komentarz:

  1. Mnie już nie boli!!!!Dziękuję:-) dziękuję:-) dziękuję:-).Na zawsze z Panią! Tereska

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com