Kontakt

Kontakt

niedziela, 4 grudnia 2016

Boli!!!

ewazet4@gmail.comNajczęstsze zalecenia, to ruch :-). Ale jak chodzić, ruszać się, wykonywać proste ćwiczenia skoro z bólu na nogi stanąć nie można, szklanki w ręku utrzymać, znaleźć pozycję do snu!!!!
No jak!!!???Ta młoda buzia na zdjęciu, to początek całego zła. Już tutaj widać nieprawidłową  przemianę materii, złą dietę, złe nawyki. Ta dziewczynka będzie w dorosłym życiu cierpiała jeśli nie wykona korekty swoich ( rodziców) nawyków żywieniowych.


Za całe cierpienie odpowiedzialna jest tkanka łączna niewiele mówiąca zwykłemu zjadaczowi chleba.
Przejdźmy do faktów:-).
Objawy zapalenia powięzi, ścięgien, kości, stawów, spowodowane przez grzyby candida najczęściej określane są w języku potocznym jako reumatyzm, a w języku medycznym są to zwyrodnieniowe choroby stawów.
Ich pochodzenie ma bezpośredni związek z odżywianiem, kumulacją toksyn, niewydolnością narządów ( nerki, wątroba), a to nic innego jak zagrzybienie organizmu.
Tkanka łączna jest niesamowicie delikatnym miejscem ( łączy stawy), jej niedomaganie , to takie uczucie  jakbyśmy między kostki na zgięciach  wspali potłuczone szkło. Jak może nie boleć?!Z tkanki łącznej zbudowane sa m.in.: ścięgna, przyczepy mięśni, więzadła, chrząski stawów i kości.
Reasumując - wszytko to, co powoduje, że się poruszamy.
Spożywając nieodpowiednie ilości białka ( mięso, jaja, ryby) roślin strączkowych, KAWY, CZARNEJ HERBATY, doprowadzamy do powstania we krwi dużego stężenia kwasu moczowego, który powinien być wydalony przez nerki. Wielolenie złe nawyki powodują, że nerki przestają prawidłowo wydalać. a patologiczne moczany krystalizują się we krwi w małe, cieniutkie igiełki i to włąśnie jest ten potworny ból! Powstaje dna moczanowa, a w nerkach kamienie.U osób z grzybicą ogólnustrojową obserwuję zawsze mocno przekroczone stężenia kwasu moczowego oraz mocznika.Prawdopodobnie jest to wynikiem blokady przez grzyby narządów wydalniczych. Organizm broni się przed tym. Jak? Zużywa wszystkie zapasy wapnia ( z pożywienia i ...kości). Tym sposobem popadamy  w kolejną chorobę - OSTEOPOROZĘ. 
Stan zapalny, który pojawił się w stawach przybiera formę przewlekłą. To tu pojawia sie ból tak silny, że jedynym ratunkiem na wytrzymanie go wydaje się tylko blokada w postaci zastrzyku. To, że blokada niczego nie wyleczy jest chyba oczywiste. W tym stadium pojawiają się również stany degeneracyjne ograniczające ruch do minimum, czasami całkowicie.

zaatakowany staw biodrowy

zniszczone stawy - stan nie do usunięcia


zaatakowany staw dłoni


często występujące plamy i krosty na ciele ( u dzieci mylone z potówkami, u dorosłych z łuszczcą)

Medycyna konwencjonalna nie usuwa przyczyn ( nieprawidłowe odżywianie, infekcje pasożytnicze, zagrzybienie) powstania chorób tkanki łącznej. Zajmuje sie jedynie leczeniem skutków podając chorym steroidowe i niesteroidowe środki przwciwzapalne. Ta sytuacja pogarsza stan chorego, ponieważ osłabiony organizm dostaje dodatkową dawkę trucizny, którą musi wydalić przez zaczopowany grzybami układ wydalniczy.


LECZENIE.
1.Absolutnie jako pierwszą czynność wykonać odrzybienie całego organizmu
2. "Ponaprawiać" uszkodzone narządy wewnętrzne.
3. Zastosować indywidualną dietę leczącą ( jedzenie leczy).

Pozdrawiam:-)
Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

1 komentarz:

  1. Mnie już nie boli!!!!Dziękuję:-) dziękuję:-) dziękuję:-).Na zawsze z Panią! Tereska

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com