Kontakt

Kontakt

wtorek, 2 lutego 2016

Naprawiamy KAPHA.

ewazet4@gmail.com

Taaak. To ten typ osobników, którzy zawsze są wielcy bez otyłości:-). Jeżli na to nałoży się zaniczyszczenie organizmu nie wygląda dobrze i zapewne nie jest dla posiadacza kilogramów sytuacją komfortową. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Ilez młodych osób, dzieci, cierpi podobnie jak leciwe wiekiem osoby. Powód jest zawsze ten sam.

Przyczyny zaostrzenia KAPHA

Powodem są niektóre składniki pokarmowe: tłuste ( golonka), zimne, ciężkostrawne ( jogurty, żółte sery, masło, mleko, mięso) , ale też niektóe warzywa i owoce zawierające dużo wody. Nasila KAPHArównież  pszenica i jej przetwory ( ciepłe, chrupiące bułeczki), ryż. 
Osobnicy , mimo iż wyglądają jak Herkules są bardzo wrażliwe na zimno, wilgoć....i trzymanie się przeszłości:-). 


Objawy nasilenia:

Przede wszystkim sygnałem alarmującym, że nastąpiło zachwianie KAPHA są zaburzenia trawienia
 ( nic nie jem i tyję), bladość, ciężar w całym ciele ( na nic nie mam siły) , opuchnięte stawy ( często źle diagnozowane) , kaszel z flegmą w środku lata, senność, przygnębienie...jednym słowem ciężkie życie.


Kontrolowanie KAPHA:

Oczyszczenie daje natychmiastowe rezultaty. Do tego dokładamy forsowne ćwicznia fizyczne, saunę i wszystko , co powoduje pocenie się  plus  ostre i gorzkie potrawy , które mają działanie osuszające. W bardzo poważnych przypadkach terapia bywa drastyczna, ale chyba warto.
Dolegliwości, które tutaj opisałam dotyczą doszy KAPHA ale każdy z nas ma jej część w sobie. Często młodzi ludzie korzystający z siłowni , po wielu miesiącach ćwiczeń bez rezultatu , proszą o pomoc czując, że coś jest nie tak. Jest. To własnie zanieczyszczona KAPHA. Bez jej naprawy siłownia jest mordęgą, rezultaty nikłe, a stan zdrowia kiepski bo wraz z ćwiczeniami wtłaczamy do krwioobiegu złogi zanieczyszczeń. 
I to koniec dosz. Każdy z nas w którejś z nich jest oznaczony. Każdy z nas ma dosze w jakims stopniu zanieczyszczone. Dobrze, jeśli naprawą jest tylko delikatna kosmetyka. Czasami takie osoby trafiaja do mnie. Im w  życiu jest dobrze i chcą ten stan zachować na zawsze:-).

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

1 komentarz:

  1. Ja nie mogę!!!! To wszystko jak o mnie! Bez kitu. Kobieto jestes jasnowidzem???

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com