Kontakt

Kontakt

piątek, 5 lutego 2016

Cechy grzybów Candida

ewazet4@gmail.com1. Grzyb Candida odżywia się cząsteczkami białek , które pozyskuje w trakcie rozpadu tkanki żywiciela ( Ciebie) na skutek działania kwasów i enzymów trawiennych.


2.Agresywnie wpływają na rozpad komórek organizmu  by zdobyć pożywienie.  Grzyb nie zadawala się martwymi tkankami.  Zdrowe komórki są w stanie obronić się przed atakiem grzybów Candida. Chore, osłabione stają się ich pożywką.3. Wydalają do podłoża  ( tkanki organizmu) toksyczne produkty przemiany materii, te, trafiają do krwiobiegu  wywołując zatrucie całego organizmu - osłabiają najpierw układ odpornosciowy ( stąd ciągłe choroby, infekcje). Są bezwzględnymi pasożytami, ponieważ do rozwoju i życia potrzebna jest im tkanka żywego organizmu. Nie są zdolne do samodzielnego życia - giną jeśli nie znajdą źródła pożywienia.
4. Ważne! Rób wszystko żebyć nie zakwaszać swojego wnętrza, żyj zgodnie z zasadami swojej doszy. Grzyb ma swoją siedzibę w jelitach. Rozwinięty atakuje najbardziej osłabiony narząd aż do wyniszczenia ( to nasze choroby) po czym przenosi się na następny....

c.d.n.

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com