Kontakt

Kontakt

sobota, 27 lutego 2016

Grzybica przełyku.

ewazet4@gmail.com


Dlaczego???
 Dbamy o siebie, robimy badania, zęby w należytym stanie...a "to coś" jest, męczy, boli, jedzenie traci smak, szorujemy język. Nic nie pomaga!
To schorzenie wtórne , czyli jest następstwem czegoś , co w organiźmie toczy się od długiego czasu ( grzybica jelit, pasożyty).
Zdrowienie po zakażeniu grzybiczym jest skomplikowane, bez pomocy właściwie niemożliwe. Każdy ponowny atak to spadek odporności, infekcje, leki i nawrót objawów, bo leki są doskonałą pożywką dla grzyba. Powiedziałabym z doświadczenia, że najlepszą!Grzybica przełyku jest bardzo groźna dla zdrowia. Naprawę należy zacząć od żołądka ( dokucza nam mocno), jelit ( zaparcia, rozwolnienia). Grzybnia wrasta w ścinki błony śluzowej uszkadzając ją coraz bardziej, aż do wystąpienia krwawych śladów w ślinie. Pojawia się silny ból podczas przełykania, ból przy mostku, kręgosłupie, łopatkach. Doświadczony lekarz dostrzeże grzybicę natychmiast. Mocno zaawansowana jest rónież rozpoznawalna przez osobę zainfekowaną.
Leczenie należy podjąć natychmiast! To, że objawy widoczne są gołym okiem świadczy o daleko zaawansowanej chorobie. To informacja, że zajęte są grzybicą narządy wewnętrzne. 
W celu złgodzenia objawów można  pomóc sobie wywarem siemienia lnianego. Nie jest to leczenie, a tylko doraźna pomoc. 
Grzybicę należy leczyć odpowiednią dietą, oczyszczeniem organizmu i dbaniem o jak najdłuższe utrzymanie narządów  w stanie odkwaszonym.Wiele osób pisze do mnie, że odżywia się odpowiednio, że męczą się wyszukiwaniem najdelikatniejszych i najczystszych produktów, a objawy wciąż są , nie ustępują. Drodzy Państwo, nie pomoże dieta, jeśli wcześniej nie oczyściliśmy jelit. Z grzybicą często żyjemy kilka lat. To schorzenie samo nie ustępuje nigdy. Pojawia się okresowo aż do całkowitego zdominowania organizmu.


Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com