Kontakt

Kontakt

niedziela, 12 marca 2017

To musicie koniecznie zobaczyć! Właśnie leci powtórka. Polecam,

ewazet4@gmail.com

http://www.tvnstyle.pl/program-tv.html
"Mój gruby trener"

Co w ciągu 4 miesięcy może z człowieka zrobić bezsensowane jedzenienie!
Świetnie widać w reportażu jak bardzo złe jedzenie zabija człowieka: są mdłości, deprechy, ociężałość, senność, wrogość do najbliższych ...to tylko cztery miesiące. Więkoszość osób z problemami traktuje tak siebie przez lata. Nie dziwota, że pojawiają się najcięższe schorzenia. Trucizna i mordowanie samego siebie na życzenie.


To ta sama osoba.

To, co wyprawia trener ze swoim ciałem, to swoisty eksperyment. Zapewne kosztuje fortunę, bo który terapeuta doprowadza siebie do stanu zagrożenia życia, żeby później razem ze swoim pacjentem wychodzic na prostą.
Zasada!!!
1.Nie stasują żadnych sztucznych preparatów "pomagających " zrzucić nadwagę
2. Jedzą zdrowo
3. Ćwiczą rozsądnie
4. Wspierają się wzajemnie ( to niewyobrażalnie ważne, dlatego ja stosuję konsultacje)


Testy  dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

5 komentarzy:

 1. Pozdrawiamy kochaną Panią Panią Ewę z Austrii!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowy tryb życia to podstawa absolutnie dla każdego. Nie powinno się bagatelizować nadwagi, problemów zdrowotnych itd. Wszystko to może negatywnie wpływać na nasze zdrowie, a potrzebujemy być silni, żeby móc pokonywać choroby. Świetny blog, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, za mądry wpis, również pozdrawiam:-)

   Usuń
 3. Niestety w dzisiejszych czasach wszystko trzeba zrobić na tu i teraz, do tego towarzyszy nam stres, przez co coraz chętniej rzucamy się na niezdrowe jedzenie, często nie zdając sobie sprawy z tego, jak zabójcze może ono dla nas być. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale nie można dac się zwariować:-). W tym wypadku trzeba być egoistą. Organizm cały czas podpowiada:-). Serdeczności ślę

   Usuń

ewazet4@gmail.com