Kontakt

Kontakt

sobota, 31 października 2015

Choroba

ewazet4@gmail.comKiedy dostaję kolejny list zaczynający się słowami :" pomocy", "ratuj , nie mam już siły", " zaczynam wariować, coś jest nie tak", "ginę, pomóż" , to wiem, że jest już późno. Grzybica zrobiła swoje. Lekarze nie słuchają, zapisują kolejne tabletki, robią n-te badania i...właściwie nic z tego nie wynika, a my czujemy, że ziemia ucieka spod nóg, że wykonanie czegokolwiek graniczy z cudem. Nic nie cieszy, wszystko szkodzi, denerwuje i jedynym wyjściem są tabletki uspakające, psychotropy, coś na sen...a uśpiony grzyb rozwija się jak chuba w naszym ciele. Każdy kolejny dzień z grzybem , to zapadanie się w stan niemocy.

Wyjście z tego stanu jest proste i właściwie szybkie. Wystarczy tylko chcieć. Zmusić się do jednego wysiłku, który ratuje naszą chęć do życia, radość i powrót do normalności. Jeśli dodamy do tego piękno ciała, które oczyszczone zaczyna rozwijać się jak pączek, pełnia szczęścia zostaje osiągnięta.

Dla mnie to najpiekniejsze chwile kiedy widzę pędzącą ze szczęścia istotę z uśmiechem, błyszczącymi ze szczęścia oczyma, często ze łzami szczęścia:-).

Mój apel jest taki. Nie czekajcie aż będzie tak bardzo późno! To, że dzieje się coś złego w naszym wnętrzu czuje każdy. Jeśli wyniki , analizy nie potwierdzają choroby, znaczy mam grzyba. Tak jak łatwo pozbyć się go, tak samo łatwo wywołuje w naszym organiźmie najstraszniejszą chorobę. Odzywa się w tym narządzie, który jest najbardziej osłabiony. 
Ogromnym złem są wszelkie modne diety, slimy, apteki wypełnione cudownymi preparatami....to tylko przemysł. Zdrowy człowiek tego nie potrzebuje. Powinien się wystrzegać ( dziewczyny) tych "cudów" jak ognia.

Zdrowy organizm nie potrzebuje ( wręcz odrzuca) tabletki, witaminy w tabletkach ( to zbrodnia na sobie). TO wszystko czego potrzebujesz jest w pożywieniu a cała filozofia polega na tym , żeby dobrać indywidualnie to, co dla mnie najwłaściwsze. To własnie po oczyszczeniu dostaniesz ode mnie. I jeszcze jedno. Raz wykonany test nie zmiania się. To drogowskaz na całe życie! Kim jesteś masz zapisane w kodzie genetycznym i przychodzisz z nim na świat. Uszanuj to, co w dniu poczęcia dali ci rodzice. Tego nie mozna zmienić, można tylko zepsuć ( samego siebie).

Życzę Wam wszystkim dużo mądrości i zdrowia:-).

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com