Kontakt

Kontakt

środa, 25 listopada 2015

Tycie

ewazet4@gmail.comWitam Was:-).
 Dzisiaj straszny temat spędzający wielu ( szczególnie paniom) sen z powiek.
Co jest powodem tycia? Zła deta oczywiście! Powtórzę jeszcze raz, aż do znudzenia, to nie tłuszcz! To śluz ze wszystkimi możliwymi odpadami, czyli zanieczyszczeniami często zbieranymi w jelitach przez lata. Zbyt duza ilość cukru ( w każej postaci) , tłuste jedzenie ( wszelkie fasty, sosiki, ciasta babuni) i ...stres miłe panie, tak stres!
Postaram się dokonać klasyfikacji "przybierania ciałka".


1.

Sylwetka człowieka na fatalnej diecie. Je wszystko co popadnie , bo smakuje. Na wynik nie trzeba długo czekać. To "dobijanie" samego siebie. Wewnętrznie - wszystko chore. 
Ten typ sylewtki mimo dużej otyłości jest łatwy do wyprowadzenia z zanieczyszczenia i powrotu do właściwej wagi. Prawdopodobna grzybica.

2. 

Typowa sylwetka człowieka żyjącego w długim stresie lub depresji. Kolor żółty, to miejsca , gdzie nam  przybywa. Stres zagłuszamy bezsensownym podjadaniem, brakiem ruchu, brakiem snu. To duże dolegliwości żołądkowo-jelitowe, prawdopodobnie candida albicans.


3. 

Sylwetka młodych dziwcząt w okresie dojrzewania, kobiet w okresie menopauzy i wszystkich dolegliwości związanych z gospodarką hormonalną. Najbardziej przydatne w poprawie stanu wyglądu  są : ruch, odpowiednie produkty spożywcze, wykluczenie alkoholu ( ogromne znaczenie Panowie!). 
Potrawy powinny wzmocnić układ hormonalny i problem zniknie albo będzie znacznie ograniczony.


4. 
Przykład spowolnionego metabolizmu. Uczucie nadęcia w brzuchu. To sylewtka osób lubiących piwko, nieprawidłowo oddychających. Bajbardziej pomocna i szybka w naprawie jest odpowiednia do konstrukcji urodzeniowej dieta.

5. 

Taka sylewtka to : albo obciążenie genetyczne , albo ciąża ( test wykaże). Charakterystyczny jest obrzęk nóg. Stają się ciężkie, charakterystyczne uczucie ciasnych butów, bolących nóg. Odpowiednie dieta i ćwiczenia odciążają nawet , jeśli dolegliwość jest genetyczna.

6.

I najczęstszy problem - siedzący tryb życia, praca biorowa. Sylwetka brzydko zdeformowana. Osoby o takim typie budowy bardzo często pilnują diety, mimo to sylwetka nie ulega zmianie. Stagnacja, kanapki popijane kawą, bezruch jelit i rezultat właśnie taki. To też typ podatny na candida albicans ( charakterystyczny , wydęty brzuch, fałdy tłuszczu na plecach).


Każdy z przykładów nie wygląda estetycznie, ale taka jest prawda:-). Zawsze gdzieś "mamy za dużo", gdzieś "za mało". Nie usprawiedliwia nas wiek! Nie ma nic do rzeczy. Człowiek prawidłowo funkcjonujący, dostaczający organizmowi to, czego potrzebuje aby zdrowo funkcjonować, zawsze wygląda estetycznie, zgrabnie, pysznie:-).

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com