Kontakt

Kontakt

niedziela, 16 lipca 2017

Grzybica narządów płciowych mężczyzny

ewazet4@gmail.com


Zakażenie grzybicze narządów męskich , to nie tylko problem mężczyzny - mimo, iż bardzo uciążliwy - ale również jego partnerki seksualnej. U mężczyzn choroba grzybicza długo przebiega bezobjawowo. To szczególnie niebezpieczne wśród mężczyzn aktywnych seksualnie ponieważ dochodzi do dużej ilości nieświadomych zakażeń.

Zakażone kobiety przekazują dalej grzybicę, o ich ilości świadczą gabinety ginekologiczne i niemożność pozbycia się dolegliwości/choroby.


Najbardziej podatni na grzybicę są mężczyźni, którzy byli leczeni przez jakiś czas antybiotykiem lub chorzy na cukrzycę. 
Mimo, że grzyb nie daje oznak chorobowych, najczęściej przenosi się na gruczoł prostaty, skórę, narządy płciowe. Objawy są już wówczas odczuwalne. Pojawiają się pojedyńcze wykwity skórne, pieczenie cewki moczowe, problemy z oddawaniem moczu ( ciągłe, bolesne parcie ), bóle w dolnej części pleców promieniujące do przodu.


Pojawiają się białe naloty na prąciu, swędzenie, pieczenie, pojedyncze krostki, zaczerwienienia.
U wielu mężczyzn dochodzi w tym stanie do zapalenia prostaty.
tego stanu absolutnie nie należy lekceważyć gdyż może prowadzić do niepłodności.To szczególnie przykre dla młodych mężczyzn, a niestety oni są najczęściej zakażeni grzybicą.
Następuje niechęć do seksu, osłabienie potencji, a przy zastałym, wieloletnim zakażeniu również przerost gruczołu sutkowego.


Oczywiście poza tymi objawami związanymi bezpośrednio z choroba pojawia się apatia, nerwowość, zmiana nawyków żywieniowych, nałogi, które chorobę pogłębiają.
 Jak zwykle w takiej sytuacji leczenie jest nie tylko miejscowe ale również ogólnoustrojowe. Objawy, to konsekwencja noszonej choroby, której źródło  zawsze znajdujemy wykonując test.
Dbajcie o siebie i swoje partnerki. Nie ma błahych chorób i nic samo nie przechodzi!


testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com