Kontakt

Kontakt

sobota, 27 sierpnia 2016

Candida - ostateczność.

ewazet4@gmail.com

Wpisując w wyszukiewarkę google hasło candida infekcje  otwiera się nam kilkanaście milionow wyników! Dolegliwości, które powoduje to od zaognionych pieluszkowych oparzeń , świąd genitaliów, jelito drażliwe, chroniczne zmęczenie po ...nowotwory.


Miliony ludzi poszukują pomocy w zwalczaniu tego schorzenia. Wszędzie pełno cudownych diet, suplementów, probiotyków, prepratów, specyfików, a grzyb rozwija się w najlepsze.
Sprzyjające warunki do ich rozwoju panują w przewodzie pokarmowym oraz drogach rodnych gdzie w sposób nieszkodliwy spełniają swoją rolę.
Dopiero MY ich żywiciele -  złą dietą, chemią spożywczą i farmakologiczną powodujemy, że stają się aktywne, a dla nas koszmarem przeróżnych chorób i brakiem odporności ( alergia).
Najważniejsze zadanie spełniają jednak po śmierci żywiciela , rozkładając jego zwłoki od środka.
Do tego czasu trzymają je w ryzach poprzez odpowiednie PH inne przyjazne człowiekowi drobnoustroje.

W korzystnych warunkach ( które my stwarzamy) candida rozmnaża się gwałtownie
 aż do formy grzybiczej . Kolejny etap to rozwój i spustoszenia w organizmie.To, że farmaceutyki  takie jak antybiotyki, pigułki antykoncepcyjne i leki przeciwzapalne powodują rozrost drożdżaka poprzez niszczenie przyjaznych bakterii pisał jako pierwszy pediatra amerykański William Crook.
Książka, którą napidał, cieszyła się wśród opinii publicznej ogromną popularnością. Jednak przez środowiska medyczne została przyjęta sceptycznie.
Przez lata odrzucano pogląd, że takie choroby jak zespół jelita drażliwego,choroby autoimmunologiczne ( stwardnienie rozsiane, artretyzm), bóle stawowe aż do grzybic ogarniających różne narządy, osłabiających wątrobę, układ krwionośny , przewód pokarmowy., mają związek z candida albicans.
Ostatnie lata , to bardzo wielki rozwój tzw. chemii spożywczej. 


Przetwórstwo spożywcze rozwija sie w tempie kosmicznym. Ofiarami są niestety ludzie, najczęściej nieświadomi tego jak są manipulowani. To, co pyszne , najczęściej pochodzi z proszku i zawiera kod smakowy chemicznie "podkręcany".
Medycyna rozpoznaje drożdżaki wyłącznie miejscowo ( pleśniawki, infekcje pochwy, 
ciemieniucha, ATS i wiele innych ). 
Każda z tych przypadłości traktowana jest maścią, tabletką, czyli zacieraniem śladów. Te metody nigdy nie docierają do sedna choroby, czyli jelit.


Kiedy przed wieloma laty zaczynałam z terapią  oczyszczania, walczyłam z grzybem candida albicans.
Dzisiaj mamy już 184 gatunki niszczących organizm grzybów. 
Co na to medycyna akademicka? Ano prowadzi badania:-). Nie leczy, bo candida lubi wszystko co chemiczne, a lekarz diety i ziół na receptę nie zapisze.

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com