Kontakt

Kontakt

piątek, 3 czerwca 2016

Zdrowe podejście do zdrowia:-)

ewazet4@gmail.com


Ajurweda, to nie tylko system medyczny , to przede wszystkim nauka służąca poprawie jakości życia, której celem jest nasze dobre samopoczucie i szczęście. Dzięki ajurwedycznym zaleceniom zdrowotnym możemy żyć tak, aby osiągnąć optymalne zdrowie i maksymalnie wykorzystać wszystkie swoje umiejętności ( nabyte w czasie terapii) , które według ajurwedy są nieograniczone. 
Własnie w tym tkwi piękno i mądrość ajurwedy.Jest to całościowy system obejmujący wszystkie aspekty życia - fizyczne, umysłowe i duchowe. Ajurweda jest zarówno sztuką , jak i nauką, gdyz pokazuje nam nie tylko zasady właściwego życia, lecz także uczy, jak zyć, by być szczęśliwym i wolnym we wszystkim, co robimy.


Leczenie zaczyna się od oczyszczenia organizmu z tego, co nieświadomie "nazbieraliśmy" przez lata. Później, to tylko zalecenia dotyczące stylu życia,których celem jest zwiększenie poziomu energii oraz wydłużenie życia:-). Pacjent dostaje całościowe, kompletne i wyczerpujące wskazówki dotyczące  zdrowia - od narodzin do starości. Uczy, jak możemy zapanować nad własnym zdrowiem i prowadzic takie zycie, jakiego naprawdę pragniemy.Ci, którzy zaczynaja stosować zalecenia ajurwedy, wkrótce przekonują się, że niesie ich nowy nurt energii i mądrości , dzięki którym nawet codzienne czynności , takie jak jedzenie czy sen ,zyskują nowy wymiar, znaczenie i cel.Uzyskanie zdrowia dzięki własciwym działaniom , to styl zycia , zgodny z własna naturą.Według nauki ajurwedyjskiej dotyczącej zycia , harmonia jest naszym naturalnym stanem, podczas gdy choroba i cierpienie  to zaburzenia wywołane niewłściwymi czynnikami ( złe jedzenie =stres = choroba).
Aby utrzymać ten naturalny stan dobrego samopoczucia , musimy poznać swoją indywidualną naturę i nauczyć się żyć zgodnie z jej prawdziwymi potrzebami, które zazwyczaj różnią się od naszych pragnień i nałogów. Człowiek oczyszczony i wyedukowny nigdy do nich nie wraca, nie potrzebuje leków, witamin w tabletkach, jest radosny, spokojny, optymistyczny:-). Nie zna codziennego bólu, wściekania się bez powodu, zmagania z najdrobniejszymi zadaniami. 
Wszystko, co męczy nas codziennego dnia, to droga z zanieczyszczonych jelit.


Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com