Kontakt

Kontakt

środa, 19 lipca 2017

Krok po kroku

ewazet4@gmail.com


Coś gruchnęło! W ciągu doby ponad 2000 wejść, setki pytań i próśb o pomoc, wyjaśnienie, naprawę.
Po kolei:-).
1. Adres na który można i należy pisać jest zawsze na górze strony głównej i pod każdym artykułem. To naprawdę rzuca się w oczy:-)


2. Jak postępujemy podczas terapii i czym ona jest? Terapia dzięki której w zasadzie wszyscy moi pacjenci odzyskują zdrowie polega na znalezieniu przyczyny j powstania choroby.Dlatego początkiem każdego kontaktu z osobą chorą czy chcącą utrzymać wspaniałe zdrowie jest wykonanie opracowanego przeze mnie testu. Wysyłam go pocztą mailową.3. Na podstawie  testu określam dokładnie doszę ( konstrukcję urodzeniową człowieka). Jest ona od momentu poczęcia do śmierci niezmienna, jak DNA człowieka.


4. W dalszej części test mówi mi o wszystkich dolegliwościach, zniszczonych narządach, powodzie ich wyniszczania. Podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu są odpowiednie produkty żywnościowe dobierane indywidualnie dla każdego. Nie ma jednej "zdrowej diety" dla wszystkich. To bzdury gazetowe, internetowe, to reklama na którą nabierają się nieświadome miliony. Podobnie jest z suplementami,mazidłami, wynalazkami, nawet ziołami źle dobranymi, które często przyspieszają rozwój choroby. 


4. To jest moja diagnoza. Po niej - w zależności od stanu zdrowotnego osoby - przechodzimy do oczyszczenia organizmu. Czas oczyszczania trwa różnie, zależy to od stanu pacjenta. Ja "wypuszczam spod skrzydeł "zazwyczaj po dwóch miesiącach. Po tym czasie każdy mój pacjent jest znawcą własnego ciała, wie co znaczy każdy pojawiający się pryszcz, dlaczego katar nagle:-) i jest w stanie pomóc sobie sam.
W przypadku zgłaszania poważnych dolegliwości dziecka ( maluszki), najpierw oczyszczana jest matka bo to ona przekazała dziecku chorobę, to ona musi być silna, rozsądna, zorganizowana ( większość mam taka właśnie jest). Candida te cechy zabiera.
Ważne!!! Wypełniony test proszę odstłać w ciągu dwóch dni maksymalnie.To zapobiega piętrzeniu się kolejki czekających. Dla wielu osób to sprawa niezwykle ważna.


5. Osoby zainteresowane  ze znacznie rozwiniętą chorobą mogą poddać się dłuższym konsultacjom. To sprawa indywidualna.6. Konsultacje telefoniczne codziennie w godzinach 18.00 - 20.00, bądź ustalane indywidualnie.                                               Tak w największym skrócie wygląda praca ze mną:-).

1 komentarz:

  1. Jaśniej nie można. Pani Ewo - podziwiam:-).Hanka

    OdpowiedzUsuń

ewazet4@gmail.com