Kontakt

Kontakt

niedziela, 8 marca 2015

Detoks nerek - ważne

To prosty , doskonały i sprawdzony sposób jak efektywnie i prosto wspomóc proces detoksykacji nerek oraz całego organizmu. Oczyszczanie nerek może stać się dzienną rutyną.  Oczyszczanie nerek należy wykonywać w momencie kiedy czujemy się ociężali i nasz system wypróżniania nie działa należycie, a także gdy czujemy dyskomfort.  Poranki zawsze są okresem kiedy nasz organizm zaczyna proces samooczyszczania się. Aby go wspomóc, pijemy miksturkę zawsze na czczo z rana. Będzie miała działanie stymulujące oraz orzeźwiające.

Zalecenie:

słabe krążenie, 
zatrzymanie wody w organizmie.
Poza oczyszczaniem toksyn z nerek, miksturka pomoże rozrzedzić wszelkiego rodzaju śluz w górnych drogach oddechowych jak i zatokach. 

Co potrzeba?
dwie cytryny lub limonkę i cytrynę (preferowana ekologiczna i nie woskowana)
* szczypta papryczki cayenne
* szklanka filtrowanej wody, może być ciepła lub zimna
* syrop klonowy do posłodzenia

Dobrze jest użyć wyciskarki albo sokowirówki do uzyskania soku z cytryny bądź limonki ponieważ ich skórki zawierają wiele niezbędnych olejków. Dodajemy wodę i szczyptę pieprzu. Jeśli mikstura okaże się za kwaśna do wypicia, można użyć troszkę syropu klonowego. 
Nie używamy cukru bądź miodu!|
Po wypiciu takiego soczku zalecane jest nie jeść do ok pół godziny.

Przeciwwskazania:
Jeśli ktoś ma problemy z kwasem żołądkowym, refluksem to powinien użyć tylko połowę cytryny lub jako zamiennik użyć naturalnego octu z jabłek.
Przy każdej detoksykacji organizmu musimy pamiętać o piciu jak największej ilości płynów, nie kawy, herbaty czy napojów słodzonych, ale wody! Dobrze jest wyrobić sobie mały nawyk i mieć butelkę z wodą zawsze koło siebie, czy to w torebce, czy w samochodzie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ewazet4@gmail.com